Twoje źródło wiedzy

28 lutego 2016, 19:10

Internet to kopalnia wiedzy, i można w nim znaleźć informacje na prawie każdy temat. Niestety, by "dokopać się" do interesujących nas treści trzeba odwiedzić wiele miejsc, wczytywać się w komentarze na forach, zadawać pytania, konfrontować ze sobą różne opinie, by na koniec odrzucić te niesprawdzone czy nieefektywne propozycje.

Niestety, gdy oczekujemy szybkiej i treściwej odpowiedzi na swoje pytania, często doświadczamy zawodu. To dlatego za główny cel jaki przyświecał mi podczas tworzenia tej strony, obrałem sobie przekazywanie posiadanej wiedzy w możliwie przystępnej formie. Wiedzy, w posiadaniu której, szybko przystąpisz do realizacji własnych celów, bez zbędnych pytań i straty czasu na poszukiwanie odpowiedzi.

Jakie treści znajdziesz na tej stronie? Przede wszystkim:

  • informacji na temat procesów zabezpieczania płytek drukowanych za pomocą soldermasek oraz stopów niskotopliwych, a także metod ich wytwarzania,
  • ciekawostek z dziedziny elektroniki i programowania,
  • projektów urządzeń przydatnych podczas wytwarzania płytek drukowanych i szeroko pojętego DIY,
  • konstrukcji ciekawych układów elektronicznych,
  • odpowiedzi na pytania i problemy, jakie na swojej drodze może natknąć się zarówno programista jak i elektronik.

Zachęcam do lektury artykułów a także do polubienia profilu na facebooku, dzięki czemu nie przegapisz żadnej informacji jaka może okazać się Tobie przydatna.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie w istniejących tu zasobach, a uważasz że mógłbym znać odpowiedź, napisz do mnie, postaram się podsunąć rozwiązanie.

Back to top